Måndag |
Tisdag |
Onsdag |
Torsdag |
Fredag |
Lördag |
Söndag |
|
1
BK Allians, HalmstadTisdag 09.00 Individuell barometer, hcp och scratch
Tisdag 13.00 avslutningskurs budgivning 18 brickor hcp
BK FalkenbergDagbridge Tisdag
Kungsbacka BSTrivselbridge HCP 1400 max 12 bord
Åsa/Frillesås BKKlubbmatch mot Kungsbacka BK
BK AlbrektsSBF Simultan
Kvibille BSPartävling
BK FalkenbergTisdagsbridge 1 okt
Laholms BKSimultan Partävling Tisdag, Hcp
|
2
BK Allians, HalmstadSpelträning
Kungsbacka BSTrivselbridge HCP 1300
Laholms BKPartävling onsdag em med HCP
BK AlbrektsOnsdagsbridgen
Ätrans BKPartävling Älvsered
BK Allians, HalmstadOnsdag 14:00 Par, hcp och scratch
BK FalkenbergTrivselbridge
Åsa/Frillesås BKOnsdagsbridge
Laholms BKNyGammalt, Partävling Onsdag kväll
|
3
Kungsbacka BSTrivsel Hcp 10:00
BK FalkenbergKlubbens Nygammalt Rally 2
Åsa/Frillesås BKTorsdagsbridge
BK AlbrektsSilverstegen Omg 3
Silverstegen Omg 4
Hasslövs BKOkt vinsten Scratch och HCP 24 Brickor.
Simlångsdalens BKIndividuell tävling
Harplinge BKPartävling
|
4
BK Allians, HalmstadFredag 09.00 Par, hcp och scratch
BF RydetPartävling
BK AlbrektsFredagsbridgen
|
5
Hallands BFDM Par Dam ... Kval till SM
Kungsbacka BSTvå Skyttlar Lö
Två Skyttlar kväll Hcp
|
6
Hallands BFLänsNyGammalt 1(5)
Kungsbacka BSTvå Skyttlar Sö Hcp
|
7
Åsa/Frillesås BKMåndagsbridge
Kungsbacka BSTrivselbridge HCP 1300, max klövernål
BK AlbrektsPratbridge
SPF Kvarnens BKPartävling
BK Allians, HalmstadMåndag 14.00 Par, hcp Simultan
Måndag 18.30 Par, scratch
Slöinge BKPartävling Höstsilver
Kungsbacka BSTrivselbridge 18.30
Värö BKPartävling
Ätrans BKPartävling
BK AlbrektsNaturligt System
Laholms BKPartävling måndag
|
8
BK Allians, HalmstadTisdag 09.00 Individuell barometer, hcp och scratch
Tisdag 13.00 avslutningskurs budgivning 18 brickor hcp
BK FalkenbergDagbridge Tisdag
Kungsbacka BSTrivselbridge HCP 1400 max 12 bord
BK FalkenbergTisdagsbridge Med Handicap 18:30 (18:00)
Åsa/Frillesås BKSilverstegen 3 Hösten 2019
BK AlbrektsTisdagsbridgen
Kvibille BSPartävling
Laholms BKPartävling tisdag med HCP
Åsa/Frillesås BKSilverstegen 4 Hösten 2019
|
9
BK Allians, HalmstadSpelträning
Kungsbacka BSTrivselbridge HCP 1300
Laholms BKPartävling onsdag em med HCP BAROMETER
BK AlbrektsDagstegen Omg 3
Dagstegen Omg 4
Ätrans BKBarometer Älvsered
BK Allians, HalmstadOnsdag 14:00 Par, hcp och scratch
BK FalkenbergTrivselbridge SBF - Simultan
Åsa/Frillesås BKOnsdagsbridge
|
10
Kungsbacka BSTrivsel Hcp 10:00
Åsa/Frillesås BKTorsdagsbridge
BK AlbrektsMixedstegen Omg 3
Mixedstegen Omg 4
Kungsbacka BSSilverstege 2
Hasslövs BKPartävling HCP 24 Brickor.
Simlångsdalens BKGröna Hissen Barometer
BK FalkenbergIAF Torsdagsligan 2(3) Match 1
Harplinge BKHöstsilver
BK FalkenbergIAF Torsdagsligan 2(3) Match 2
|
11
BK Allians, HalmstadFredag 09.00 Par, hcp och scratch
BF RydetPartävling
BK Allians, HalmstadTura Helsingborg-Helsingör
BK AlbrektsFredagsbridgen
|
12
|
13
|
14
Åsa/Frillesås BKMåndagsbridge
Kungsbacka BSTrivselbridge HCP 1300, max klövernål
BK AlbrektsPratbridge
BK Allians, HalmstadMåndag 14.00 Par HCP, BAROMETER med överraskningspriser
Måndag 18.30 Par, scratch och hcp
BK FalkenbergUtvecklingsbridge med teori 18:30
Kungsbacka BSTrivselbridge 18.30
Värö BKLottad Partner
Ätrans BKPartävling
BK AlbrektsNaturligt System
Laholms BKHöstsilver 2019
|
15
BK Allians, HalmstadTisdag 09.00 Individuell barometer, hcp och scratch
BK FalkenbergDagbridge Tisdag
Kungsbacka BSTrivselbridge HCP 1400 max 12 bord
BK FalkenbergTisdagsbridge Med Handicap 18:30 (18:00)
Åsa/Frillesås BKBronsstegen 5 Hösten 2019
BK AlbrektsTisdagsbridgen
Kvibille BSPartävling
Laholms BKPartävling tisdag med HCP
Åsa/Frillesås BKBronsstegen 6 Hösten 2019
|
16
BK Allians, HalmstadSpelträning
Kungsbacka BSTrivselbridge HCP 1300
Laholms BKPartävling onsdag em med HCP
SPF Kvarnens BKHandikapptävling obs onsdag
BK AlbrektsOnsdagsbridgen
BK Allians, HalmstadOnsdag 14:00 Par, hcp och scratch
BK FalkenbergTrivselbridge Handicap
Åsa/Frillesås BKHöstsilver
Laholms BKKM Lag 1, 1:a halvlek
KM Lag 1, 2:a halvlek
KM Lag 2, 1:a halvlek
KM Lag 2, 2:a halvlek
|
17
Kungsbacka BSTrivsel Hcp 10:00
BK FalkenbergIAF Torsdagsligan 2(3) Match 3
Åsa/Frillesås BKSimultantävling
BK AlbrektsBronzstegen Omg 3
Bronzstegen Omg 4
Hasslövs BKPartävling HCP 24 Brickor, simultan
Simlångsdalens BKSimultantävling
Harplinge BKSimultantävling
BK FalkenbergIAF Torsdagsligan 2(3) Match 4
|
18
BK Allians, HalmstadFredag 09.00 Par, hcp och scratch
BF RydetPartävling
BK AlbrektsFredagsbridgen
|
19
Hallands BFAllsvenskan div 4 4:1
Allsvenskan div 4 4:2
Allsvenskan div 4 5:1
Allsvenskan div 4 5:2
|
20
|
21
Åsa/Frillesås BKMåndagsbridge
Kungsbacka BSTrivselbridge HCP 1300, max klövernål
BK AlbrektsPratbridge
SPF Kvarnens BKPartävling
BK Allians, HalmstadMåndag 14.00 Par, hcp
Måndag 18.30 Barometer Par hcp och scratch, Simultan
Slöinge BKPartävling med hcp
BK FalkenbergUtvecklingsbridge med teori 18:30
Kungsbacka BSTrivselbridge 18.30
Värö BKSimultantävling
Ätrans BKPartävling simultan
BK AlbrektsNaturligt System
Laholms BKPartävling måndag SIMULTAN
|
22
BK Allians, HalmstadTisdag 09.00 Individuell barometer, hcp och scratch
BK FalkenbergDagbridge Tisdag
Kungsbacka BSTrivselbridge HCP 1400 max 12 bord
BK FalkenbergTisdagsbridge Med Handicap 18:30 (18:00)
Åsa/Frillesås BKSilverstegen 5 Hösten 2019
BK AlbrektsTisdagsbridgen
Kvibille BSPartävling, Höst-barometer
Laholms BKPartävling tisdag med HCP
Åsa/Frillesås BKSilverstegen 6 Hösten 2019
|
23
BK Allians, HalmstadSpelträning
Kungsbacka BSTrivselbridge HCP 1300
Laholms BKPartävling onsdag em med HCP SIMULTAN
Ätrans BKPartävling Älvsered
BK AlbrektsOnsdagsbridgen
BK Allians, HalmstadOnsdag 14:00 Lagtävling
BK FalkenbergTrivselbridge
Åsa/Frillesås BKOnsdagsbridge
Laholms BKHökastegen 1, 1:a halvlek
Hökastegen 1, 2:a halvlek
Hökastegen 2, 1:a halvlek
Hökastegen 2, 2:a halvlek
|
24
Kungsbacka BSTrivsel Hcp 10:00
BK FalkenbergIAF Torsdagsligan 2(3) Match 5
Åsa/Frillesås BKTorsdagsbridge
BK AlbrektsKvällstegen Omg 4
Hasslövs BKPartävling HCP 24 Brickor
Simlångsdalens BKPartävling
Harplinge BKPartävling med HCP och scratch
BK AlbrektsKvällstegen Omg 3
BK FalkenbergIAF Torsdagsligan 2(3) Match 6
|
25
BK AlbrektsJuniorläger fredag elit
Juniorläger fredag Mini
BK Allians, HalmstadFredag 09.00 Par, hcp och scratch
BK AlbrektsFredagsbridgen
BF RydetFrdagspar
|
26
BK AlbrektsJuniorläger lördag elit
Juniorläger lördag mini
Hallands BFTL steg 2 - Utbildning
|
27
BK AlbrektsJuniorläger söndag
|
28
BK AlbrektsCraizy Pairs
Åsa/Frillesås BKMåndagsbridge
Kungsbacka BSTrivselbridge HCP 1300, max klövernål
BK AlbrektsPratbridge
SPF Kvarnens BKPartävling
BK Allians, HalmstadMåndag 14.00 Par, hcp
Måndag 18.30 Barometer Par hcp och scratch
BK FalkenbergUtvecklingsbridge med teori 18:30
Kungsbacka BSTrivselbridge 18.30
Värö BKOktobersilver (OBS ej barometer!)
Ätrans BKKM. par omg.2
BK AlbrektsNaturligt System
Laholms BKPartävling måndag KALKON-1
|
29
BK Allians, HalmstadTisdag 09.30 Individuell barometer, hcp och scratch
Tisdag 13.00 avslutningskurs budgivning 18 brickor hcp
BK FalkenbergDagbridge Tisdag
Kungsbacka BSTrivselbridge HCP 1400 max 12 bord
BK FalkenbergTisdagsbridge Med Handicap 18:30 (18:00)
Åsa/Frillesås BKNybörjarstegen 3 Hösten 2019
BK AlbrektsSBF Simultan
Kvibille BSPartävling, "Kalkonen" omgång 1.
Laholms BKPartävling tisdag med HCP KALKON-1 SIMULTAN
Åsa/Frillesås BKNybörjarstegen 4 Hösten 2019
|
30
BK Allians, HalmstadSpelträning
Kungsbacka BSTrivselbridge HCP 1300
Laholms BKPartävling onsdag em med HCP KALKON-1
Ätrans BKPartävling Älvsered
BK AlbrektsOnsdagsbridgen
BK Allians, HalmstadOnsdag 14:00 Par, hcp och scratch
BK FalkenbergTrivselbridge Barometer
Åsa/Frillesås BKOnsdagsbridge
|
31
Kungsbacka BSTrivsel Hcp 10:00
Åsa/Frillesås BKTorsdagsbridge
Kungsbacka BSSilverstege 3
Hasslövs BKVin-barometer 24 brickor HCP
Simlångsdalens BKPartävling
Harplinge BKPartävling
BK AlbrektsHöstSilver
BK FalkenbergIAF Torsdagsligan 3(3) Match 1:1
IAF Torsdagsligan 3(3) Match 1:2
IAF Torsdagsligan 3(3) Match 2:1
IAF Torsdagsligan 3(3) Match 2:2
|
| | |